Düş Kırıntıları

16 yorum:

 1. biz burayı insan sayfası yapmaya çalıştık ama olmadı. bir dahaki sefere artık.
  hürmetler okur.

  YanıtlaSil
 2. Bence biz burayı yazar sohbet şeysi yapalım, ehe.

  YanıtlaSil
 3. hadi. sohbeti açıyorum.

  YanıtlaSil
 4. ya ben böyle endüstriyel tasarım filan diyorum da şu son yazındaki ayakkabı dolabı fikri iyice ruhumu sahiplendi. odtü tıp diyorum yani, anlarsın ya.

  YanıtlaSil
 5. Ben üstdüzey bi kötü adam olmayı düşünüyorum. Ama Ancelina Coli gibi olanlaran hani zengin.

  YanıtlaSil
 6. ya uf bana da sen bakarsın artıkın mamazeusçuğum. bir de dur bakayım, 2053 kerem tıklanmışız. son iki yazın tık rekoru kırdı hani. buna ne diyorsun canım yazar?

  YanıtlaSil
 7. Şey onlar ben olabilirim cınımın içi. Olmayadabilirim ama. Hepsi ben değilimdir yani bence.

  YanıtlaSil
 8. yumurta camiasındaki karizmamızı yerle bir ettin. insan öyle der mi a yazar, ha yazar, be yazar, hey bre hey yazar. çok pis varsağı yaptım. ya o değil de bahar kokusu. ölüyorum mamazeus, canım mamazeus. kız balkonda mamazeus. ankaralı mamazeus. ah mamazeus.

  YanıtlaSil
 9. Ya ben bi blog buldum ama burda söyleyemem. Bi ara kulağına söylicem eheh. Kusura bakmayın sevgili okuyucularımız, sizi seviyoz.

  YanıtlaSil
 10. sosyal yaşantımdaki kişiliğimin sana karşı tüm tripsel davranışlarını ikinci plana atıp, sana sadece mamazeus gibi bakmaya çalışarak diyorum ki: ya şu izleyici takip şeysini kamuya mı açsak. ama çok mu az izleyicimiz olur ki. rezil mi oluruz ki. n'apsak ki. ?

  YanıtlaSil
 11. Ben anlamam öyle işlerden, patron sensin. Meheh.

  YanıtlaSil
 12. aa patron kim diye bir dizi vardı eskilerde. cem davran ilen janset oynuyordu. janset oğluna çantasının üstünden montunu giydiriyordu hatta. iyidi o, iyidi.

  YanıtlaSil
 13. Çok siniriliyim. Ya ben de okudum o kitabı ama tumblra yazıp notes toplamadım. O çocuğa da o kitabı ben önerdim ayrıca. İt bok göt. Oh :( Sitemim sana deyıl berkecan.

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.